معرفی تشریفات لوکس در تهران

معرفی تشریفات لوکس در تهران

همیشه برای بیشتر عروس و دامادهای عزیز این سوال مطرح می‌باشد که بهترین و لوکس ترین تشریفات مجالس در زمینه اجرای جشن عروسی را چطور و به چه شکلی می‌توان پیدا کرد!؟

در ادامه با مطلب معرفی تشریفات لوکس در تهران با ما همراه باشید.

برای پاسخ به این سوال ذکر این نکته ضروریست که بهترین تیم خدماتی در زمینه برگزاری مجالس عروسی دارای چندین فاکتور مهم میباشد که مجموع آن‌ها باعث میشود آن تشریفات از بقیه متمایز شود.

1.مدیریت حرفه‌ای

مهمترین عامل اجرایی جشن شما که می‌تواند آن را یک پله از بقیه جشن‌ها بالاتر ببرد مدیریت حرفه ای است.
تیم تشریفات علاوه بر مدیریت و برنامه ریزی زمانی و حتا مدیریت بحران، باید همواره به‌روز و نکته سنج باشد تا بتواند ایده‌های خاص و یونیک عروس و داماد را درک کند و با نوشتن یک قرارداد کاملا قانونی دوطرفه و درج کوچکترین جزئیات و خواست‌های مشتریان گرامی در مجالس عروسی و جشن های دیگر آسودگی خیال را برای صاحبان مراسم به ارمغان بیاورد.

2. تیم طراح و پلنر

تیم طراحی و پلنر مجالس عروسی یکی از موارد مهم است که باعث میشود بار بسیار سنگینی از روی دوش عروس و دامادها برداشته شود.
وظیفه تیم پلنر این است که لحظه به لحظه با آنها همراه باشد و ایده های درج شده در قراردادِ عروس و داماد را پیاده سازی کند و پیشنهاد های موجود برای اجرای مراسمی بهتر را ارائه دهد.
تیم طراح می‌تواند علاوه بر مدیراجرایی و یک متخصص چیدمان حتی شامل یک گل آرا، فیلم‌بردار و عکاس، سرمهماندار و البته سرتیم موزیک نیز باشد.

3. پرسنل پذیرایی حرفه ای و متخصص

اما داشتن یک تیم پذیرایی حرفه ای و یکپارچه که بتواند یک جشن بدون استرس را برای عروس و دامادهای عزیز فراهم سازد از الزامات بسیار مهم جشن‌ها می‌باشد.
یک تیم پرسنل پذیرایی مناسب علاوه بر داشتن پوشش و ظاهری یک دست و منظم و رعایت بهداشت فردی و محیط کاری خود باید شامل افرادی متخصص و مسلط در زمینه پذیرایی انواع سرو سرد و گرم، فینگرفوود، میوه و شیرینی و شام عروسی شما باشد
رعایت اصول پذیرایی و تقسیم‌بندی آن‌ها بابت رسیدگی و پذیرایی کامل از تمامی مهمان‌ها و افراد جشن شما از مهم‌ترین موضوعات جشن شماست

4. پرسنل حفاظت، خدمات و آشپزی

تا اینجا یک مورد از پرسنل مجالس عروسی یعنی پرسنل پذیرایی را با هم مرور کردیم.
اما افراد دیگری از جمله پرسنل حفاظت بابت تامین امنیت مراسم،
پرسنل خدمات بابت کار در پشت صحنه به مانند آبدارخانه، جابه جایی، چیدمان و نظافت کلی مراسم
و پرسنل آشپزی، فینگرفوود و آبمیوه مِن باب بحث آماده سازی پذیرایی مراسم از موارد حیاتی و بسیار مهم مجالس شماست
بدیهیست رعایت کلی بهداشت فردی و محیط کاری و ایجاد قوانین کاری از الزامات هر مراسم می‌باشد.

تشریفات لوکس در تهران

5. ظروف یکدست و تمیز برای پذیرایی

پنجمین فاکتور مهم مراسم شما ظروف یکدست و کامل می‌باشد
حتما این موضوع را قبل از ایجاد و انعقاد قرارداد با مؤسسه‌ی تشریفاتی درمیان بگذارید
ظروف پذیرایی شما شامل میز و صندلی، ظروف میوه و شیرینی، شوپلیت، پیش دستی و بشقاب غذاخوری، کارد و چنگال میوه‌خوری، قاشق و چنگال غذاخوری، لیوان، گلَس و فنجان‌های مناسب برای انواع سرو سرد و گرم، شف اَند دیش‌های غذایی، حلقه و جادستمالی و بسیار موارد دیگر می‌باشد.

بررسی تمامی موارد ذکر شده در بالا می‌تواند کمک شایانی به شما در اعتمادسازی به تیم تشریفات و ایجاد یک قرارداد حرفه ای دوطرفه و مطمئن از حیث برگزاری مجلس شما باشد.

همچین با در نظر گرفتن موارد ذکر شده در بالا در ادامه با معرفی یکی از لوکس ترین موسسات اجرای تشریفات عروسی و مجالس در تهران با ما همراه باشید.

معرفی یکی از لوکس ترین تشریفات در تهران

تشریفات اوج (بیش از 10 سال سابقه)

در سال های اخیر تعداد تشریفات مجالس در تهران و شهرهای مختلف به طرز چشمگیری افزایش داشته و رقابت بالایی بین آنهاست. اما واقعا بهترین تشریفات مجالس در تهران کدام است؟ برای پاسخ به این سوال جزئیات و مهمترین اقداماتی که تشریفات اوج برای عروس و دامادهای عزیز اجرا میکند را باهم بررسی میکنیم.

این تیم با سابقه بیش از 10 سال در اجرا تشریفات عروسی فعالیت میکند و بروزترین و بهترین متد روز دنیا را در نظر گرفته و مطابق با سلیقه عروس و دامادهای عزیز مراسمات را اجرا میکند. از خدمات این تیم میتوان به اجرای مراسمات لوکس عروسی ، جشن تولد ، نامزدی و عقد اشاره کرد. مدیریت این تیم برای شما مراسمی لوکس و لاکچری خلق میکند تا بهترین شب زندگیتان را بسازید.

در قسمت زیر تصاویری از اجرای مراسمات عروسی توسط تیم اوج قرار داده شده است. همچنین برای بازدید از لوکیشن ها و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.